TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 06.02.2016, Në orën: 00:25 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3075 herë

Titulli : Audi A6 dizel 3.0 me dogan

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A6

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 150,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2013

Përshkrimi

Audi A6 dizel 3.0 me dogan te paguar vetura osht ne gjendje shum te Mir si mbrenda ashtu dhe jasht me garancjon per qdo send.
Viti 22.11.2012

SHPALLJET TJERA