TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 06.02.2016, Në orën: 00:29 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1886 herë

Titulli : OPEL VECTRA GTS 2.2 KLIM ABS ESP 7MUAJ RKS VP 2004

Çmimi : 4,100 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Vectra

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2200

Viti : 2004

Përshkrimi

SHITET OPEL VECTRA 2.2 GTS I REXHISTRUAR NE RKS POSEDON REXHISTRIM 7MUAJ.

VETURA OSHT E IMPORTUAR NGA ZVICRRA DHE KA REXHISTRIMIN E 2 NE KOSOV RKS .

VETURA NUK OSHT NE HIPOTEK BANKARE ,VETURA FAMILJARE E MIRMBAJTUR .

VETURA POSEDON SERVISIN E POSA KRYER ULE ME FILTERA KOMPLET PARA 2000KM.

MODELI I VETURES GTS MODELI MAI AVANSUARI TE OPEL VECTRA MOTORR ME ZINXHIR
VETURA ESHT NE EMER TIM PERSONAL
KLIMA NE FUNKSION
TEMPOMAT
BORDKOMPJUTER
AIR BAG KOMPLET VETUREN
XHAMAT ANTI FLEX
PASQYRET ELEKTRONIKE
MBYLLJE QENDRORE
ASB
ESP
SENZORA PARKINGU
SENZORA SHIUT
RADIO CD
KOMANDA NE TIMON
TIMON SERVO MULTI
GOMAT E DIMRIT
FELLNE TE BUKURA
INTERJERIN EXTREM TE PASTER
XHAMAT ELEKTRONIK
NXHYRA ME PERLA
HALLOGENKA
DRITAT ME LLUP XENON
VITI I PRODHIMIT NE FUND TE VITIT 2003,,MODELI 2004.

VETURA POSEDON XHENDJE SUPER TE RREGULLT TIP TOP.

INFORMATA MAT HOLSISHME KONTAKTONI 045 440 368


TAG TAG
opel astra corsa vectra zafira golf passat bora audi mercedes bmw etj

SHPALLJET TJERA