TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 06.02.2016, Në orën: 00:33 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2042 herë

Titulli : Golf 5 2.0 TDI DSG Sport 2005

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2005

Përshkrimi

Shitet Golf 5 2.0 TDI DSG Sport muaji i 9-të 2005 i sapoardhur nga Gjermania, i doganuar dhe ka 171.000 km te kaluara me liber te servisit. Vetura eshte ne gjendje te shkelqyer

Çmimi me marreveshje

Per informata me te hollesishme telefono:
044 193 272, 049 522 786


golf pacific, golf5,passat, opel astra, bmw, audi

SHPALLJET TJERA