TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 06.02.2016, Në orën: 00:36 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2823 herë

Titulli : Mercedes Ml 350 benzin+plin gjendje perfekte

Çmimi : 12,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes ML 350

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Benzinë Gaz

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 3500

Viti : 2007

Përshkrimi

SHES MERCEDES ML 350 BENZIN +PLININ DIZNE VITI FUND 2006 VETURA ASHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE ASHT E RUJTUN SHUM SI MRENDA ASHTU EDHE JASHT POSEDON KLMATRONIK .... KARRIKA NXEMJE TEMPOMAT ..... KOMADA VOLLAN + SHPEJCIT VOLLAN ...... SHYBER NALT .... KARRIKA LIKUR NAVI TE MADH ...CD
Ndrrim i mundshem viber +37745648820

SHPALLJET TJERA