TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 06.02.2016, Në orën: 00:40 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2265 herë

Titulli : Opel Astra J 1.7 CDTI-11

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Astra

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 120,000

Motori (kubik) : 1700

Viti : 2011

Përshkrimi

Shes Veturen Opel Astra J 1.7 CDTI viti i prodhimit 2011 me dogane dhe akciz te paguar,vetura i ka 120mi km te kaluara dhe esht e importuar nga Gjermania si dhe esht ne gjendje shum te mire teknike po ashtu edhe ne pamje..per ma shum info.. Adnani Tel. +38649124782 Viber +37744160193 Viber AbS Klim Mbyllje Qendrore Dritaret Elek CD Etj Ju Mirepresim AutoSalloni 01

SHPALLJET TJERA