TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 06.02.2016, Në orën: 00:41 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2010 herë

Titulli : VW Golf 3 benzin -93

Çmimi : 1,550 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 3

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë Gaz

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1400

Viti : 1993

Përshkrimi


PRSH ...

JAM INTERSUAR PER T SHITUR KETE VETUR

GOLF ESHT 1.4 BENZIN PLIN PUNON SI N BENZIN SI NPLIN MIR
PLININ E KA FABRIKISHT T MUNTUM N ITALI

I REGJISTRAR DERI MUAJIN E 4 2016

GOLFI NUK ESHT KREDI BANKARE PERKTHIM I MENJERSHUM GJAT DITES

KA INTERJERIN MBRENDA SHUM T MIR DHE T RUJTUN

FELLNE Me GOMA T TMIRA

GJAMAT I KA ELEKRTONIK
PASYRET ELEKTRONIK
RADIO
ETJ

TEL 049 615 360 +VIBER+37745207664

QMIMI 1550

SHPALLJET TJERA