TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 06.02.2016, Në orën: 00:53 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3972 herë

Titulli : VW Passat CC R-Line 2.0 TDI-11

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 160,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2011

Përshkrimi

Shes Veturen VW Passat CC R-Line viti i prodhimit 2011 me dogane dhe akciz te paguar,vetura esht e importuar nga Gjermania dhe esht ne gjendje shum te mire teknike po ashtu edhe ne pamje..per ma shum info...
adnani
tel +38649124782 Viber
+37744160193 Viber
Ju Mirepresim AutoSalloni 01

SHPALLJET TJERA