TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 06.02.2016, Në orën: 00:54 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2678 herë

Titulli : Opel Corsa -05

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Corsa

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 0

Motori (kubik) : 1300

Viti : 2005

Përshkrimi

Shes Opel Corsa CDTI-1.3, viti i prodhimit-2005, mbyllje qendrore, xhamat-dritaret me rrymë, xhamat color fabrikisht (të shënuar edhe në librezë) dhëmbzorin me zingjir, gomat të dimrit (t'reja), shpenzimet jashtëzakonisht t'vogla-4.5 litra në 100 km/h. Vetura është e sapo zhdoganuar, e regjistruar në emrin tim dhe nuk ka asnjë pengesë. Gjendja e veturës është e shkelqyeshme.

SHPALLJET TJERA