TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 06.02.2016, Në orën: 08:58 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 774 herë

Titulli : VW Golf VI Trend. 1.6 TDI Blumemotion Tech. i Doganuar

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 6

Ngjyra : Argjendtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 107,163

Motori (kubik) : 1.6

Viti : 2011

Përshkrimi

Vëllimi i motorit: 1.6 / 1598 ccm
Fuqia: 77KW (105KF) v.p. 2011
- 107.163 KM të kaluara te Garantuara me Liber servisi
- Ngjyra e hirit metalike
- Klima automatike dy-zonale “Climatronic”
- Radio CD me touchscreen monitor dhe Navigacion
- Mbështetëse për duar para me fijok
- Ulësja e shoferit me rregullim të lartësisë
- ESP përfshirë ABS,EDL dhe ASR
- Mbyllje qendrore me teledirigjim
- Xhamat para dhe mbrapa elektrik
- Pasqyret e jashtme elektrike dhe me ngrohje
- Pasqyre nën mbrojtëset e diellit
- Timoni multifunksional nga lëkura
- Bordkompjuter
- Senzora parkimi para dhe mbrapa “Park Pilot”
- Spojlera fabrikisht
- Fellne alumini
- Larëse të dritave kryesore

SHPALLJET TJERA