TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 06.02.2016, Në orën: 09:23 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 572 herë

Titulli : VW Golf VI Team 1.6 TDI i Doganuar

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 6

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 161,982

Motori (kubik) : 1.6

Viti : 2010

Përshkrimi

Golf VI Team Edition 1.6 TDI
Vëllimi i motorit: 1.6 / 1598 ccm
Fuqia: 77KW (105KF)
Viti i prodhimit: 2010
Kilometra të kaluara: 161.982 km te Garantuara me liber servisi
- Ngjyra e zezë metalike “Deep black pearleffect”
- Klima automatike dy-zonale “Climatronic”
- Radio CD “RCD 310” me 6 altoparlant
- Prizë multimediale AUX-in
- Ulëse sportive nga shtofi
- Ulëset e para me ngrohje, me rregullim të lartësisë
- Mbështetëse për duar para me fijok, dhe mbrapa
- ESP përfshirë ABS,EDL dhe ASR
- Mbyllje qëndrore me teledirigjim
- Xhamat para dhe mbrapa elektrik
- Xhamat e pasëm të errësuar 65%
- Pasqyret e jashtme elektrike dhe me ngrohje
- Make-up pasqyre nën mbrojtëset e diellit
- Timoni, ndërruesi dhe freni i dorës nga lëkura
- Tempomat
- Bordkompjuter
- Senzora parkimi para dhe mbrapa “Park Pilot”
- Parkim paralel automatik “Park Assist”
- Senzor shiu
- Pasqyra e brendshme me errësim automatik
- Drita të mjegullë para
- Larëse të dritave kryesore
- Farat me rregullim të lartësisë
- Llajsne dekoruese nga kromi
- Prizë 12V në bagazh
- Fellne alumini
- 2 Çelësa
- Libër servisi etj.

SHPALLJET TJERA