TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 06.02.2016, Në orën: 09:37 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1157 herë

Titulli : VW Tiguan Sport & Style 2.0 TDI 4-Mot. 6-Auto. me RKS

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Tiguan

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 61,337

Motori (kubik) : 2.0

Viti : 2009

Ekstra : ABS, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Shufra Kulmi, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura

Përshkrimi

Tiguan Sport&Style 2.0 TDI 4Motion
Vëllimi i motorit: 2.0 / 1968 ccm
Fuqia: 103KW (140KF)
Viti i prodhimit: 2009
Kilometrat e kaluara: 61.337 km te Garantuara me liber servisi
Regjistrim deri 08/2016
Ndërruesi: DSG / Automatik
- Ngjyra e zezë metalike
- Klima automatike dy-zonale “Climatronic”
- Radio CD Touchscreen, CD/MP3, 8 altoparlant, Aux etj.
- Mbështetëse për duar para me fijok
- Ulëset sportive nga lëkura “Vienna”
- Ulësja e shoferit me rregullim elektrik
- Ulëset e para me ngrohje
- ISOFIX Përgaditje për fiksimin e dy ulëseve për fëmijë
- ESP përfshirë ABS,EDL dhe ASR
- Mbyllje qendrore me teledirigjim
- Xhamat para dhe mbrapa elektrik
- Pasqyret e jashtme elektrike me ngrohje dhe palosje
- Make-up pasqyre nën mbrojtëset e diellit
- Timoni multifunksional nga lëkura
- Bordkompjuter
- Freni i parkimit elektrik me Auto Hold funksion
- Senzor shiu
- Senzora parkimi para dhe mbrapa “Park Pilot”
- Pasqyrja e brendshme me errësim automatik
- Drita të mjegullës para
- Dritat kryesore Bi-Xenon
- Fellne alumini
- Llajsne dekoruese nga kromi
- 2 Çelësa
- Libër servisi etj.

SHPALLJET TJERA