TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 06.02.2016, Në orën: 14:13 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 202 herë

Titulli : kamijoni DAF 1000 turbodiesel

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Kamiona, Vinça & Eskavator

Përshkrimi : kamijoni DAF 1000 turbo diesel
i doganuar,skadim regjistrimi,nuk ka hipotek,dokumenta te rregullta perkthim i menjihershem.
kamijoni ka rimorkio nga alumini , gjatesi 6,2m gjersi 2,2m pesha e lejuar 5.5t i garazhuar gjat gjith kohes ka te kaluara vetem 138.450 km
pesha totale 10 t
posedon ngarkuese (hepebyne)deri 2 t
info ne tel. vala dhe viber +37744131835

SHPALLJET TJERA