TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 06.02.2016, Në orën: 16:08 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1502 herë

Titulli : Peugeot 307 HDI 2.0 Diesel RKS

Çmimi : 4,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Peugeot 307

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 205

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2001

Ekstra : ABS, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime

Përshkrimi

Shitet Peugeot 307 HDI, 2.0 (Diesel), RKS, 2001 me 90 kuaj fuqi. Vetura ka te nderruar rripin dhembezor, ka goma te reja M+S dhe eshte ne gjendje perfekte. Per me shume mund te kontaktoni ne:
044-310 602
Viber: 0037744310602

SHPALLJET TJERA