TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 06.02.2016, Në orën: 16:22 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1108 herë

Titulli : audi a4 2.0 tdi 2005 mundsi ndrrimi e320 a6 bmw 530

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 225,000

Motori (kubik) : 2.0

Viti : 2005

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike

Përshkrimi

Audi a4 2.0 tdi 2005 ne gjendje te rregullt abs centrrall air bag klim full ekatra. E doganur dhe regjistruar ne gusht te 2015 gomat e reja te dimrit. Mundsi ndrrimi mercedes e320 audi a6 bmw 530 ju mir presim viber +48649299602. Tel. 045343824

SHPALLJET TJERA