TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 06.02.2016, Në orën: 19:27 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1727 herë

Titulli : VW Touareg 3.0 TDI viti fund 2011 99'000km

Çmimi : 29,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Touareg

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 95,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2011

Përshkrimi

Vetura osht ne Gjendje shumë te mir!
Makina nuk ka asnjë gërvishtje dhe mbrenda osht ruajtur shumë mirë!

Ka shum ekstra: nxemje ne ulse, Bluetooth per Muzikë dhe Mobil, AUX, Kukë elektronik, Ulsetë me Memory, Federizimi mundet te ndryshohet manual ose SPORT, Normal dhe Komfort!

Gjendja e Vetures oshtë shum e mir!!

Vetura gjindet momentalisht në Svicerrë. Mundet të Vizitohet deri në Korrik ne Lucern. Në Korrik dhe Gushtë mundet te Vizitohet ne Kosovë.(Gjilan, Prishtinë..sipas Marveshjes)

Numri per Kontakt: +41788308989 (Whatsapp, Viber)

SHPALLJET TJERA