TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 06.02.2016, Në orën: 19:28 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2048 herë

Titulli : VW Golf 2.0 TDI DSG Automatik -09

Çmimi : 11,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 6

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 150,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2009

Përshkrimi

Vetura eshte ne gjendje shume te mire , i regjistruar per here te pare ka regjistrim deri ne muajin e 10.2016
Te gjitha seevisert e kryera si dhe i servisuar ndrruesi i shpejtesive me garancion Te porche ne Prishtine munde te vertetohet

4 goma te reja
2 qelca

Per me shume kontaktoni ne kete nr + viber ---+37744499488

SHPALLJET TJERA