TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 07.02.2016, Në orën: 22:45 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 143 herë

Titulli : Samsung S3

Çmimi : 120 €

Kategoria : Celularë

Përshkrimi : shes samsung s3 ne gjendje shum te mir i rujtur dhe me kuti adapter per me shum kontaktoni me viber +37745644680.

SHPALLJET TJERA