TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 07.02.2016, Në orën: 20:44 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3595 herë

Titulli : BMW 525xd

Çmimi : 14,500 €

Cmimi në zbritje : 14000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 525

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : 4X4

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 238,000

Motori (kubik) : 2500

Viti : 2008

Ekstra : ABS, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Gjurmues

Përshkrimi

BMW 525XD
- Full opcion
- Full klimatronik
- Busines Navigation
- Tempomat me sistem kamere
- Ulset perpara dhe mbas me nxemje
- Gjamat te dyerve 4,para dhe mbas automatike
- Pasqyret anash dhe ne mes dhmth te shoferi jan
automatike dhe me nxemje te mos avullosen
- Muzik 6 cd-ja mundi ti montohen plus njo perpara
- Usb dhe aux
- Nafte ,,
- 4 Guma te veres dhe te dimrit me gjeth bandasha

Vetura eshte i ardhur nga zvicra para 5 muajve dhe i ka te paguara te gjitha i regjistruar ne rks, eshte shum i ruajtur si shifet edhe ne foto dhe eshte ne gjendje perfekte

SHPALLJET TJERA