TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 07.02.2016, Në orën: 14:13 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1868 herë

Titulli : Shes opel aster

Çmimi : 4,790 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Astra

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 201,000

Motori (kubik) : 1.7 tdci

Viti : 2005

Përshkrimi

Shes Opel aster 2005 ne gjendje Shume Te mire regjistrim edhe 8 muaj regjistrimi I pare ne Kosove,kater gomat e reja,ndrrimi I mundshem me golf 5,4 etj
Per qdo info 044/259-069 dhe viber +377/44-259-069

SHPALLJET TJERA