TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 07.02.2016, Në orën: 15:16 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 5028 herë

Titulli : Golf 2

Çmimi : 2,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 2

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 1.600

Viti : 1992

Ekstra : CD Player

Përshkrimi

Golf 2 viti prodhimit 1992 mini Turbo dissel 1.6
Ne gjendje profekte askund korizjon nuk ka
Llamellen komplet te ndrruar
vajin dhe filterat komplet te ndrruar
rrypin e dhomzorve se bashku me rryp te alternatorit te ndrruar ..
i servisuar .
ne gjendje profekte ..
Ulset e lekures ..
te interesuarit te lajmrohen ne numrin
044 404 874

SHPALLJET TJERA