TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 07.02.2016, Në orën: 17:05 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1104 herë

Titulli : Shes veturë

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Meriva

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 220

Motori (kubik) : 1.7

Viti : 2004

Ekstra : ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime

Përshkrimi

Shes veturë Opel Meriva. 1.7 cdti rks tabela ,2004 me klim I posa ardhur nga Gjermania ne gjendje shumë te mire si teknike Ashtu optike posedon 4 goma te Reja servisin e kryer Ka 11 muaj regjistrim posedon dy qelsa me kod dhe kartonin e gjelbert vetura edhe ne gjendje perfekte ,vlen te ceket Ka motor japan dhe OSHt tejet ekonomik .

SHPALLJET TJERA