TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 8.02.2016, Në orën: 09:26 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 779 herë

Titulli : VW Golf VI Highline 1.6 TDI i Doganuar

Çmimi : 12,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 6

Ngjyra : Ari

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 116,225

Motori (kubik) : 1.6

Viti : 2011

Përshkrimi

Vëllimi i motorit: 1.6 / 1598 ccm
Fuqia: 77KW (105KF)
Viti i prodhimit: 2011
Kilometrat e kaluara: 116.225 km te Garantuara me Liber Servisi
- Ngjyra e argjent metalike “Silver leaf”
- Klima automatike dy-zonale “Climatronic”
- Radio CD/MP3, prize multimediale AUX-in
- Mbështetëse për duar para me fijok, dhe mbrapa
- Ulëset sportive nga antillopi “Alcantara” dhe shtofi
- Ulëset me rregullim të lartësisë dhe me ngrohje
- ISOFIX Përgaditje për fiksimin e dy ulëseve për fëmijë
- ESP përfshirë ABS,EDL dhe ASR
- Mbyllje qendrore me teledirigjim
- Xhamat para dhe mbrapa elektrik
- Xhamat e pasëm të errësuar 65%
- Pasqyret e jashtme elektrike dhe me ngrohje
- Make-up pasqyre nën mbrojtëset e diellit me ndriçim
- Timoni multifunksional nga lëkura
- Bordkompjuter
- Tempomat
- Drita leximi LED para dhe mbrapa
- Pasqyrja e brendshme me errësim automatik
- Senzor shiu
- Senzora parkimi para dhe mbrapa “Park Pilot”
- Mbrojtje shtesë kundër vjedhjes me monitorim të brendshëm
- Larëse të dritave kryesore
- Farat me rregullim të lartësisë
- Drita të mjegullës para
- Fellne alumini
- Llajsne dekoruese nga kromi
- Shtroja gome para dhe mbrapa
- Rrotë rezervë
- Pajisje për ndërrimin e rrotës
- 2 Çelësa
- Libër servisi etj.

SHPALLJET TJERA