TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 08.02.2016, Në orën: 13:17 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 374 herë

Titulli : Shpalljet PHILIPS Avent Baby phone scd 610 baby monitor

Çmimi : 80 €

Kategoria : Celularë

Përshkrimi : PHILPS Avent Baby phone scd 610 baby monitor shiten jan te pa perdorura te testuara per kualitet ju garantoj sepse eshte nja mark e licensuar per ket produkt jan origjinale per detaje dhe perdorimin shikoni linkun me posht ne YOUTUBE

https://www.youtube.com/watch?v=Am8vtUrXHP0

https://www.youtube.com/watch?v=4jC4_GCjG_s

044 754 916
049 754 916

SHPALLJET TJERA