TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 8.02.2016, Në orën: 19:03 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 4691 herë

Titulli : Skoda octavia 1.9 tdi

Çmimi : 4,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Skoda Octavia

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 240,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2007

Përshkrimi

Shitet dhe nderrohet Skoda octavia Viti 2007 Motori 1.9 tdi Gjendje perfekte Rexhistrim 6 muj Goma treja dimrit Klima tronik Info tel 044 207 526 049 207 526 viber

SHPALLJET TJERA