TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 08.02.2016, Në orën: 22:21 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 253 herë

Titulli : Kamera dhe alarma

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Kamera & Fotografi

Përshkrimi : Montim te sistemit te kamerave HIKVIZON Turbo HD 720P-1080P.
Dhe montim te sistemit te alarmit dhe servisim
PARADOX DHE JABATRON.

SHPALLJET TJERA