TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 9.02.2016, Në orën: 10:51 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 257 herë

Titulli : Vw passat 1.9 tdi limuzin

Çmimi : 2,950 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 210,000

Motori (kubik) : 1.9

Viti : 2001

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Karrige Elektrike

Përshkrimi

passat 1.9 tdi viti i prodhimit 2001 klime esp karrika me nxemje gjama elektronik bord computer centrall fellne me goma dimrit etj. Vetura eshte ne gjendje shum te mire ne te gjitha aspektet. PA DOGAN Per kontakt 044236291 ose 049806059 dhe viber 0038649806059

SHPALLJET TJERA