TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 09.02.2016, Në orën: 13:42 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 115 herë

Titulli : Amstrong

Çmimi : 6 €

Kategoria : Artikuj Tjerë

Përshkrimi : Amstrong me shumic dhe pakic .
Amstrongi eshte me al foli dhe eshte i plastifikuar dhe eshte rezistent ndaj lageshtis dhe temperaturave. Me amstrong shkojm te gjitha elementet percjellese profilet 3.60 , 1.20 , 0.6 , L-profil 3.00m , dupel federat.

SHPALLJET TJERA