TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 9.02.2016, Në orën: 14:10 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 745 herë

Titulli : VW Golf VII Comfortline 1.6 TDI i Doganuar

Çmimi : 17,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 7

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 147,695

Motori (kubik) : 1.6

Viti : 2013

Përshkrimi

Golf VII Comfortline 1.6 TDI
Vëllimi i motorit: 1.6 / 1598 ccm

Fuqia: 77KW (105KF) v.p. 2013

147.695 KM të kaluara te Garantuara me liber servisi
- Ngjyra e bardhë
- Klima automatike dy-zonale “Climatronic”
- Radio “Composition Media” (Kolor Touchscreen, CD/MP3, SD card lexues, Bluetooth, 8 altoparlant, USB, Aux)
- Mbështetëse për duar para me fijok, dhe mbrapa
- Ulëset e para komfore, me rregullim të lartësisë
- Ulëse e para me ngrohje
- ESP përfshirë ABS,EDL dhe ASR
- Mbyllje qendrore me teledirigjim
- Xhamat para dhe mbrapa elektrik
- Xhamat e pasëm të errësuar 65%
- Pasqyret e jashtme elektrike dhe me ngrohje
- Timoni multifunksional nga lëkura
- Bordkompjuter “Plus”
- Tempomat adaptiv, monitorimi i hapësirës para “Front Assist” dhe frenim emergjent për qytet
- Freni i parkimit elektrik me Auto Hold funksion
- Senzor shiu
- Senzora parkimi para dhe mbrapa “Park Pilot”
- Parkim paralel automatik “Park Assist”
- Kamera mbrapa “Rear Assist”
- Fellne alumini
- Larëse të dritave kryesore
- Drita të mjegullës

SHPALLJET TJERA