TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 09.02.2016, Në orën: 16:38 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 10240 herë

Titulli : audi a4 2005

Çmimi : 4,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 235,000

Motori (kubik) : 1.8

Viti : 2005

Përshkrimi

Audi a4 2005 vetura asht ne gjendje te rregull
dhe i ka servisat e kryera
Rexhistrim drei 25-09-2016
Esp-airbag-tempomat-likur-karrikat me nxemje-automatk+tiptronik
Faleminderit per mirkuptim

SHPALLJET TJERA