TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 09.02.2016, Në orën: 17:48 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 491 herë

Titulli : VW Touran 2.0 hightline

Çmimi : 6,100 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Touran

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Coupe

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 223,000

Motori (kubik) : 2,0

Viti : 2005

Ekstra : ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Shufra Kulmi, Dritare Ngjyrosura

Përshkrimi

shesh veturen Taouran 2.0 viti 2005 me 6 shpejtesi ne gjendje shum te mir teknike dhe optike, vetura ka regjistrim deri me 29.08.2016. eshte ne emrin tim personal nuk eshte ne hipotek perkthimi te pronari i ri menjeher.vetura eshte e ardhur nga Gjermania pronari i par ne Kosov
EXTRA:
-karrikat me nxemje,

-komanda ne timon ,

-klim funksionale,

-drita te mjegulles,

- 6 shpejtesi,

-timonin tresh

SHPALLJET TJERA