TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 09.02.2016, Në orën: 23:39 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 495 herë

Titulli : Shitet Mercedes A Clase 170 CDI Automatik/tiptronik Large (i gjatë)

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes A 170

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190

Motori (kubik) : 1.7

Viti : 2002

Ekstra : ABS, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime

Përshkrimi

Vetura është e posa regjistruar (deri shkurt 2017), nê gjendje teknike shumë të mirë. Është automatike plus tiptronik më e gjat ( hapësira brenda më e madhe dhe shumë komode), pasquret me nxemje. posedon edhe kuke per rimorkio, gomat e reja.

SHPALLJET TJERA