TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 10.02.2016, Në orën: 17:33 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 410 herë

Titulli : SHITET VW TOURAN 2.0 TDI DSG 2007

Çmimi : 6,300 €

Cmimi në zbritje : 5950 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Touran

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 260,000

Motori (kubik) : 2.0

Viti : 2007

Ekstra : ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Sensor Parkingu

Përshkrimi

Shitet VW TOURAN 2.0 TDI
Automatik DSG
Viti i prodhimit: 04.05.2007
I posa ardhur nga Zvicra pa dogan
Serviset e krym ne zvicer
Km te garantume me liber te servisit
5 ulse
Klimatronik 2 zonale
Abs
Esp
Airbag
Bordcompijuter
Fellne 16''
Guma te dimrit
Nxemje ne ulse
Tempomat
4 xhamat elektronike
Pasqyre elektronike
2 qelsa
Radio me cd + 6 cd magacin
Navigacion
Pula ne timon
Senzor parkingu
Ne gjendje te mir teknike dhe optike
Per me shum nr. Per kontakt: +37745604888 ose 049631092

SHPALLJET TJERA