TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 10.02.2016, Në orën: 13:28 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2899 herë

Titulli : GOLF V 2.0 TDI NAVI KLIMATRONIK 2006

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2006

Përshkrimi

SHITET
GOLF 5
2.0 TDI 103 KW
6 SHPEJSI
VETIRA ESHT NE GJENDJE SHUME
TE MIR
IPORTUM NGA GJERMANIJA

POSEDON

KLIMATRONIK
NAVIGACION
TEL ME BLUTOF
6 SHPEJSI
ABS
ESP
4 XHAMA ELEKTRONIK
TEPOMAT
TIMONIN NE LEVIZJE SI DHE 3
ETJJJ.....

INFO NE 045613666--------049858656
viber+38649858656
KONTAKT PREJ ORES 09.00 DERI 22.00
SMS IMEL MOS DERGO

FLM PER MIREKUPTIM...PRESIM BLERES SERIOZ...

VETURA GJENDET NE AUTOSALLON BENI

FSHATI STANOVC I EPERM

MAGJISTRALJA PRISHTINE - MITROVIC KILOMETRI I 15-te


AUDI
PASSAT
PICAP
PIKAP
CADDY
CEDDY
KEDI
FURGON
BUSS
shitet

SHPALLJET TJERA