TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 10.02.2016, Në orën: 13:33 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3172 herë

Titulli : AUDI A6 2.5 v6 TDI

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A6

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 2500

Viti : 1999

Përshkrimi

Shitet apo nderrohet :

Audi A6 modeli C5
Motori Diesel 2.5 V6 TDI (E po sa servisuar)
Viti 1999 Model 2000
Marshi Manual (6+1)
Klima TipTronik
Airbag
Radio NaviPlus (me ekran)
Shanzer me 6 CD
Pasqyret me derigjim nga brenda
GPS
BordComputer
Ulse lekur (mundesi pershtatje per shpin dhe pozicion ne menyr elektronike)
Timon me mundesi levizje
Mbeshtetse dore para dhe mbrapa
ASP - ESP (sistem dimror per rreshqitje)
ABS (freri dores ne funksion)
Xhama elektronik (4 dyert)
Hapje me derigjues (mundsi hapje dhe te gepekit)
Halogenka
Alufelga nr 15 me goma te dimrit te montuara
Alufelga nr 17 me goma veres te firmes Carre (speciale me dy lloj pamje me kroma dhe pa kroma)

Vetura eshte ne gjendje te mire nuk shpenzon vaj dhe shpenzimet i ka te vogla.

Targa RKS (02) regjistrim te vlefshem deri ne muajin Qeshor 2016 (vetura nuk eshte ne hipotek mund te behet perkthimi i menjehershem)


Ju Faleminderit per vizit te shpalljes per cdo info 043860300 (sms nuk i kthej )

SHPALLJET TJERA