TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 10.02.2016, Në orën: 13:37 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3597 herë

Titulli : Mercedes ML270 CDI -02

Çmimi : 6,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes ML 270

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2700

Viti : 2002

Përshkrimi

Shes Mercedes ML 270 CDI Automatik-Tiptronik,në gjendje të shkëlqyer teknike e optike,Vetura posedon Klimatronik,senzora parkingu,Tempomat,ESP,hallogenka,interier likurë,fellne dhe goma shumë të mira etj
Për më shumë info. kontaktoni në nr:044-125-773

SHPALLJET TJERA