TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 10.02.2016, Në orën: 13:39 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1691 herë

Titulli : VW Golf Plus SAPODOGANUAR

Çmimi : 6,400 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5 Plus

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2005

Përshkrimi

Shes Golf Plus
2.0 tdi 6 Shpejtesi+R
esht ngjyr hiri
Esht i posa Ardhur
Doganen dhe Homologimin ja kam pagu

SHPALLJET TJERA