TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 10.02.2016, Në orën: 13:52 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 6568 herë

Titulli : Jaguar X-Type 2.0 Dizell I posa Doganuar -04

Çmimi : 6,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Jaguar X-Type

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2004

Përshkrimi

Jaguar X -Type 2.0 dizell inposa doganuar dhe rexhistruar ne rks me 11 muj regjistrim ....klimatronik....navi me toch skrem....dvd....komanda ne vollon....tempomat....fellga 18 coll me goma dimri....shibidah....senzora para dhe mrapa...ksenon.....karrigat likr me rrym dhe me memorje....karrigat me nxemje.....
Viber+377 44445452

Stublla

SHPALLJET TJERA