TREGU NUMĂ‹R NJĂ‹ NĂ‹ INTERNET
Postuar : 10.02.2016, Në orën: 13:57 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2482 herë

Titulli : Seat Leon 2.0 TDI,

Çmimi : 6,990 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Seat Leon

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 171,642

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2006

PĂ«rshkrimi

Seat Leon 2.0 TDI, 103 KW
Viti i prodhimit 2006.I Doganuar , importuar nga zvicrra, Ka te kaluara 171232 KM me garancion, me liber te servisit..

Opcionet – Klimatronik, Senzora Shiu,Senzora parkingu Tempomat, Bluetoth, Kontroll stabiliteti (ABS, ESP), Dritaret elektronike, kotroll Tractioni, Airbag, Airbag per te gjithe pasagjeret, Dritaret me hapje Elektronike, Mbyllje qendrore me teledirigjim,Timon hidraulik,2 qelesa etj.

Cmimi :6990 Euro kurse me ndrrim 7500 Euro
Informata me te hollesishme Tel. 044116869, 049116869

Te gjitha Veturat tona jan te importuara nga Zvicrra dhe kan garancion ne Kilometrat e kaluara...
Mendo ndryshimin, Mendo Auto JONI.

Facebook ; https://www.facebook.com/AutosallonJONI/photos_albums_albums

SHPALLJET TJERA