TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 10.02.2016, Në orën: 18:47 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1460 herë

Titulli : AUDI A 4

Çmimi : 17,800 €

Cmimi në zbritje : 17000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 160,000

Motori (kubik) : 2.0

Viti : 2011

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura

Përshkrimi

Shes veturen Audi A4 2.0 tdi 140 ps
Eshte ne gjendje shume te mire
Posedon te gjitha opcionet
Me km te garantuara dhe liber servisi
Dy pale goma vere, dimer me fellga

SHPALLJET TJERA