TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 10.02.2016, Në orën: 17:26 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1681 herë

Titulli : Shes Citroen C3 1.4 HDI 2004

Çmimi : 4,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Citroen C3

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Coupe

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 230,000

Motori (kubik) : 1.4

Viti : 2004

Ekstra : ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime

Përshkrimi

Citroen c3 1.4 Hdi i ardhur nga Zvicrra i doganuar dhe homologuar i regjistruar edhe 8 muaj regjistrim, ne gjendje shum te ruajtur si nga mbrenda poashtu edhe nga jashte. Hargjime minimale 4-5 lt

SHPALLJET TJERA