TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 10.02.2016, Në orën: 18:59 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2351 herë

Titulli : Shes Audi A4 2.7 TDI

Çmimi : 14,999 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 2.7

Viti : 2008

Ekstra : Dritare Ngjyrosura

Përshkrimi

Shes Audi A4 S-line 2.7 automatik tip tronik Full paket
Regjistrim deri me dt 15.12.2016
Te gjithat serviset e kryera ne porshe prishtina Dhe servisi i fundit eshte bere ne porshe prishtina me dt 14.11.2015
Shpenzime te vogla
Leda Xenon bi xenon
Karrika me nxemje Navigacion Sensora etj.... Shum I ruajtun
targa rks Goma te veres Goma te dimrit te reja
Cmimi eshte i pa negociushem

SHPALLJET TJERA