TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 10.02.2016, Në orën: 22:03 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 477 herë

Titulli : Shitet shtëpia

Çmimi : 80,000 €

Kategoria : Shitje: Shtëpi

Dhoma Gjumi : 3

Banjo: 1

Përshkrimi : Shitet shtëpia me 8.5 ari obor. Shtëpia gjindet afër stacionit policor në Fushë Kosovë,
I ka tre dhoma gjumi, sallon e kuzhin, banjo, koridor, dhe garazh që ka nevoj për pak punë.

SHPALLJET TJERA