TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.02.2016, Në orën: 01:54 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1839 herë

Titulli : Mercedes benz e class e220 cdi automatik

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes E 220

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 2200

Viti : 2002

Përshkrimi

Pershendetje,

Shes Mercedes Benz E220 CDI ne gjendje shum te mir teknike.
Vetura ka regjistrim deri ne muajin e 9/2016
kilometrat e garantuara dhe serviset e kryera te gjitha me rregull.

Presim bleres serioz.

Nuk bejm Ndrrime.

Ju faliminderit per Mirkuptim.

keywords: Mercedes Benz, mercedes benz, w211, 220 cdi, automatik, e class, e kllas

SHPALLJET TJERA