TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.02.2016, Në orën: 01:58 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2566 herë

Titulli : Audi A3 2.0 TDI Automatic Tiptronic Multitronic

Çmimi : 8,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A3

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2006

Përshkrimi

Shes
Veturen
Audi
A3
2.0
TDI
Automatic
Tiptronic
Multitronic
Klimatronic
Navi
Bordkompjuter
Tempomat
Esp
Esr
Me dogan
dhe
Homologim te kryer
E tj..
Full extra
Ne gjendje shume te mire teknike

045 888 222

SHPALLJET TJERA