TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.02.2016, Në orën: 02:01 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2827 herë

Titulli : VW Golf 6 2.0 TDI Automatic Tiptronic DSG

Çmimi : 11,600 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 6

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 160,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2008

Përshkrimi

Shes
Veturen
Golf 6
2.0
TDI
Automatic
Tiptronic
DSG
Klimatronic
Navi
Karriga me nxemje
Komanda timoni
Bordkompjuter
Tempomat
Esp
Esr
E tj..
Full extra
Me dogan
Dhe
Homologim te kryer

Viti prodhimit 20.12.2008
Ne gjendje shume te mire teknike

045 888 222

SHPALLJET TJERA