TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.02.2016, Në orën: 02:06 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1528 herë

Titulli : VW GOLF 6 VI TDI RKS 1 VIT

Çmimi : 11,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 6

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2009

Përshkrimi

Titulli : Golf VI 2.0 TDI

Çmimi : 11.700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 6

Ngjyra : E BARDH

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 183,682

Motori (kubik) : 2.0 tdi

Viti : 2009

Ekstra : ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Sensor Parkingu

Përshkrimi

-Golf VI 2.0 TDI HIGH LINE
-Vëllimi i motorit: 2.0 / 1968 ccm
-Viti i prodhimit: 14-10-2009
-Kilometra të kaluara: 183682 km
-Ngjyra e BARDH
-Klima automatike dy-zonale “Climatronic”
-Radio CD “RCD 310” me 6 altoparlant taq
-Prizë multimediale AUX-in
-Ulëse sportive nga shtofi
-Mbështetëse për duar para me fijok, dhe mbrapa
-ESP përfshirë ABS,EDL dhe ASR
-Mbyllje qëndrore me teledirigjim
-Xhamat para dhe mbrapa elektrik
-Xhamat e pasëm të errësuar 65%
-Pasqyret e jashtme elektrike dhe me ngrohje
-Make-up pasqyre nën mbrojtëset e diellit
-Timoni, ndërruesi dhe freni i dorës nga lëkura
-Tempomat
-Bordkompjuter
-Senzora parkimi para dhe mbrapa “Park Pilot”
-Parkim paralel automatik “Park Assist”
-Senzor shiu
-Pasqyra e brendshme me errësim automatik
-Drita të mjegullë para
-Farat me rregullim të lartësisë
-Prizë 12V në bagazh
-Alofelne Goma të reja
-Regjistrim deri me 17-1-2017
-2 Çelësa
Marrëveshje
NDRRIME NUK BEJM
PER INFO 044954553 apo 045692259 APO VIBER 0037745910995

SHPALLJET TJERA