TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.02.2016, Në orën: 02:07 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2063 herë

Titulli : AUDI A3 2.0 TDI DSG F1 SPORTBACK 1VIT RKS

Çmimi : 8,400 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A3

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2005

Përshkrimi

SHES
AUDI A3 SPORTBACK
2.0TDI 103KW 140PS
VITI PRODHIMIT 12.2004
4 DYER
NGJYR HIRIT
KLIMATRONIK
ABS ESP AIRBAG
MBYLLJE QENDRORE
ULESE ME NXEMJE
PASHQYRE ELEKTRONIKE DHE PALOHEN VET
FARAT XENON DHE ME LLUP
DRITA TE MJEGULLES
RKS 1VIT TE PLOT
NDRRIME NUK BEJM VETURA GJINDET NE MAGJISTRALEN PRISHTINE FERIZAJ NE QAGLLAVIC NGJITUR ME RESTORANT CITY GRILL VBN PER INFO 044954553 OSE 045692259 APO VIBER 0037745910995

FELLNE SHUM TE BUKURA
ALBNIT

SHPALLJET TJERA