TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.02.2016, Në orën: 13:12 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1840 herë

Titulli : VW Tiguan Sport & Style 2.0 TDI 4-Mot. 6-Auto. me RKS

Çmimi : 21,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Tiguan

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 61,337

Motori (kubik) : 2.0

Viti : 2009

Ekstra : ABS, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura

Përshkrimi

Tiguan Sport&Style 2.0 TDI 4Motion
Vëllimi i motorit: 2.0 / 1968 ccm
Fuqia: 103KW (140KF)
Viti i prodhimit: 2009
Kilometrat e kaluara: 61.337 km te Garantuara me liber servisi
Regjistrim deri 08/2016
Ndërruesi: DSG / Automatik
- Ngjyra e zezë metalike
- Klima automatike dy-zonale “Climatronic”
- Radio CD Touchscreen, CD/MP3, 8 altoparlant, Aux etj.
- Mbështetëse për duar para me fijok
- Ulëset sportive nga lëkura “Vienna”
- Ulësja e shoferit me rregullim elektrik
- Ulëset e para me ngrohje
- ISOFIX Përgaditje për fiksimin e dy ulëseve për fëmijë
- ESP përfshirë ABS,EDL dhe ASR
- Mbyllje qendrore me teledirigjim
- Xhamat para dhe mbrapa elektrik
- Pasqyret e jashtme elektrike me ngrohje dhe palosje
- Make-up pasqyre nën mbrojtëset e diellit
- Timoni multifunksional nga lëkura
- Bordkompjuter
- Freni i parkimit elektrik me Auto Hold funksion
- Senzor shiu
- Senzora parkimi para dhe mbrapa “Park Pilot”
- Pasqyrja e brendshme me errësim automatik
- Drita të mjegullës para
- Dritat kryesore Bi-Xenon
- Fellne alumini
- Llajsne dekoruese nga kromi
- 2 Çelësa
- Libër servisi etj.

SHPALLJET TJERA