TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.02.2016, Në orën: 13:12 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1340 herë

Titulli : VW Golf VII Trendline 1.6 TDI i Doganuar

Çmimi : 16,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 7

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 129,473

Motori (kubik) : 1.6

Viti : 2012

Përshkrimi

Golf VII Trendline 1.6 TDI Bluemotion
Vëllimi i motorit: 1.6 / 1598 ccm
Fuqia: 77KW (105KF)
Viti i prodhimit: 2012
Kilometrat e kaluara: 129.473 km te Garantuara me liber servisi
- Ngjyra e kaltër e mbyllur metalike
- Klima automatike dy-zonale “Climatronic”
- Radio Navigacion Kolor Touchscreen, CD/MP3, SD card lexues, Bluetooth, 8 altoparlant, USB, Aux
- Mbështetëse për duar para me fijok, dhe mbrapa
- Ulëset sportive me dizajn “Mel Stripe”
- Ulëset e para me fjoka dhe rregullim të lartësisë
- Ulëset e para me ngrohje
- ISOFIX Përgaditje për fiksimin e dy ulëseve për fëmijë
- ESP përfshirë ABS,EDL dhe ASR
- Mbyllje qendrore me teledirigjim
- Xhamat para dhe mbrapa elektrik
- Pasqyret e jashtme elektrike dhe me ngrohje
- Make-up pasqyre nën mbrojtëset e diellit
- Timoni multifunksional nga lëkura
- Bordkompjuter “Plus”
- Tempomat
- Freni i parkimit elektrik me Auto Hold funksion
- Senzor shiu
- Senzora parkimi para dhe mbrapa “Park Pilot”
- Pasqyrja e brendshme me errësim automatik
- Drita të mjegullës para
- Larëse të dritave kryesore
- Farat me rregullim të lartësisë
- Prizë 12V në konsolën e mesme
- Mbrojtje shtesë kundër vjedhjes me monitorim të brendshëm
- Vinçi dhe çelësat për ndërrimin e rrotës
- 2 Çelësa
- Libër servisi etj.

SHPALLJET TJERA