TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.02.2016, Në orën: 15:18 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 220 herë

Titulli : iphone 5s gold 64 GB

Çmimi : 330 €

Kategoria : Celularë

Përshkrimi :
Iphone 5s gold 64 giga
Osht shum i rujtun dhe punon shum mir
Nuk e ka as ni grrith
Tel +37744524657 prej (10:30 dej 22:00)
Ndrrim nuk baj

SHPALLJET TJERA